... s námi jedinečnost okamžiku nezapomenete

Digitální studio - uchováme Vaše vzpomínky

 Již dlouhodobě se zabýváme pořízením a zpracováním digitálních fotografií. S příchodem digitálních technologií se naše služby úzce zaměřily na velkoformátové zpracování digitální fotografie. V současné době patříme mezi přední poskytovatele těchto služeb a naše jméno je spojeno s řadou významných projektů v této oblasti. Naše nabídka se stále rozvíjí a společně s řadou umělců přinášíme stále nové a některé na trhu ojedinělé možnosti zpracování digitální fotografie (fotky ve skle, fotobraz, olejomalba, fotografie na dřevo, propaganda-style, akvarel, karikatura, atd..). Zároveň nabízíme celou řadu digitálních úprav fotografie (fotokoláž, fotomontáž, malířské techniky digitálně, atd..).


V roce  2010 jsme získali prestižní ocenění "Živnostenský web roku 2010 Jihočeského kraje" za naše stránky www.tisk-fotografie.cz, kde se můžete dozvědět více o nás a naší nabídce.

V roce 2011 jsme získali 3. místo v Jihočeském kraji v soutěži firma roku a živnostník roku. Více informací naleznete na: www.firmaroku.cz

V roce 2012 jsme získali 2. místo v Jihočeském kraji v soutěži firma roku a živnostník roku. Více informací naleznete na: www.firmaroku.cz

 Fotoobrazy, Velkoformátová fotografie   Fotoobrazy, Velkoformátová fotografie


Proč s námi?

Individuální přístup ke každé fotografii
.
 Každá fotografie prochází vizuální kontrolou. V případě jakýchkoliv nedostatků je zákazník o této skutečnosti informován, zároveň doporučíme vhodné řešení, na základě kterého rozhodne o dalším postupu.

Zaručujeme nejvyšší kvalitu zpracování

Používáme moderní technologie Canon,
 které jsou v oblasti velkoformátového fotografického tisku již dlouhodobě na špici, společně s produkty Epson.

Používáme nastavení stroje na nejlepší kvalitu tisku,
 což zdaleka není u konkurence pravidlem. Ke každé objednávce přistupujeme individuálně a vždy se snažíme o vyhledání nejlepší varianty v poměru cena/kvalita. Zákazníkům nabízíme osobní konzultace na naší provozovně.

Kvalitní tisková media Canon a Ilford
  zaručují dlouhodobé a dokonalé výsledky. Pro každé medium nabízíme našim zákazníkům ICC profily. Naše monitory jsou pravidelně kalibrovány. Veškeré používané materiály (kapa, laminace, rámy, laky, atd..) jsou vždy vybírány tak, aby přinesly kvalitu a dlouhodobou odolnost vůči vnějším vlivům.

 

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.